Welkom online: informatiebijeenkomst
Een informatieve bijeenkomst voor iedereen die meer wil weten over de digitale wereld.
Bibliotheek Hoogeveen en het Nationaal Ouderenfonds starten in 2026 met de gratis Welkom Online workshops in Hoogeveen. Deze workshops zijn voor mensen van 65 jaar en ouder die beter willen leren omgaan met computer, tablet of smartphone. De lessen worden gegeven door goed opgeleide vrijwilligers van het Ouderenfonds.
Meer vertrouwen online
We doen steeds meer online. Bijvoorbeeld een route zoeken, boodschappen bestellen of contact houden via WhatsApp. Dat is niet altijd makkelijk. In de Welkom Online workshops leer je stap voor stap hoe het werkt. Je krijgt rustige uitleg en oefent samen met een vrijwilliger. Na de workshops voel je je zekerder online en zie je dat digitaal ook leuk kan zijn.
Praktische workshops
Elke workshop gaat over één onderwerp. De vrijwilliger legt alles duidelijk uit met voorbeelden. Daarna ga je zelf oefenen op je eigen laptop, tablet of telefoon. Er is genoeg tijd om vragen te stellen en om met andere deelnemers te praten.
Gratis informatiebijeenkomst
Wil je eerst meer weten? Kom dan naar de informatiebijeenkomst op 28 januari. Je krijgt uitleg over de workshops, de onderwerpen en de begeleiding. Ook vertellen we welke andere organisaties je kunnen helpen met digitale vragen. Graag vooraf aanmelden.