Wilt je meer informatie of heb je vragen? 
Neem dan contact met ons op.

Richard de Wal
Teamleider Cultuur en Educatie
Telefoon: 06-12919951
E-mail: r.de.wal@bibliotheekhoogeveen.nl

Jannie ten Hove
Projectmanager Cultuur en Educatie
Telefoon: 06-12921979
E-mail: j.ten.hove@bibliotheekhoogeveen.nl

Anke de Jong
Specialist Lezen
Telefoon: 0528 293229
E-mail: a.de.jong@bibliotheekhoogeveen.nl

Evelien Leenders
Specialist Educatie
Telefoon: 0528-293227
E-mail: e.leenders@bibliotheekhoogeveen.nl

Aletta Louis
Leesmediaconsulent
Telefoon: 0528-293217
E-mail: a.louis@bibliotheekhoogeveen.nl

Liz van Haalen
Leesmediaconsulent
Telefoon: 0528-293218
E-mail: l.van.haalen@bibliotheekhoogeveen.nl

Manon Notermans
Leesmediaconsulent
Telefoon: 0528-293218
E-mail: m.notermans@bibliotheekhoogeveen.nl

Suze Mendes
Leesmediaconsulent
Tel. 0528 – 291220
E-mail: s.mendes@bibliotheekhoogeveen.nl

Heleen Booij
Medewerker Cultuur en Educatie
Telefoon: 0528-293218
E-mail: h.booij@bibliotheekhoogeveen.nl

Jolien de Vries
Medewerker Cultuur en Educatie
Telefoon: 0528-293219
E-mail: j.de.vries@bibliotheekhoogeveen.nl

Inge Speelman
Medewerker Inlichtingen en Advies
Telefoon: 0528-293233
E-mail: i.speelman@bibliotheekhoogeveen.nl

Ineke Muntinga
Medewerker Inlichtingen en Advies
Telefoon: 0528-268131
E-mail: i.muntinga@bibliotheekhoogeveen.nl